Innoship a Dr. Max uzavřely strategické partnerství
Zdroj foto: Pharma Profit

Společnost Innoship, která je součástí holdingu Alsendo Group, lídra v oblasti SaaS řešení (software jako služba) pro správu logistiky, oznámila strategické partnerství se skupinou Dr. Max, řetězcem lékáren ve střední Evropě. Toto partnerství představuje významný milník v oblasti maloobchodu a technologií, jež se shoduje s cíli obou společností – zlepšit efektivitu a zákaznický servis v přepravním procesu.

 

Optimalizace operací pomocí inovativních řešení

Spolupráce mezi Innoship a Dr. Max přináší výhody, které zlepšují logistické a zákaznické služby skupiny Dr. Max v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a v Itálii. Uzavření partnerství mezi uvedenými společnostmi předcházelo rozsáhlé výběrové řízení, ve kterém společnost Innoship předvedla své schopnosti, odborné znalosti a řešení přizpůsobené potřebám skupině Dr. Max.

Hlavním cílem vzájemné spolupráce je zavedení jednotného systému, který jednoduše integruje operace na pěti trzích, čímž bude zajištěna konzistence a efektivita rozsáhlých operací společnosti Dr. Max.

 

Splnění a překročení klíčových kritérií

„Společnost Innoship jsme ve výběrovém řízení vybrali na základě přísně stanovených kritérií, která zahrnovala sjednocené řešení pro všechny zvolené trhy, sledování přepravních operací v reálném čase, rychlou implementaci přepravce a další přidané hodnoty,“ komentuje výběrové řízení zástupce společnosti Dr. Max.

 

Hlavní výhody spolupráce

* Efektivnější integrace přepravců eliminuje potřebu hledat nová řešení s každým dalším přepravcem. Zkracuje tedy dobu zapojení nových přepravců z obvyklých šesti měsíců na pouhé dva až tři týdny bez nutnosti rozsáhlých IT implementací.

* Rozšíření spektra doručovacích možností, včetně doručování domů, do výdejních boxů a na výdejní místa i přepravu do zahraničí, to vše dostupné prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozhraní.

* Optimalizace možnosti výběru přepravců umožňuje výběr nejlepšího přepravce na základě specifických kritérií. Centralizované sledování objednávek umožňuje zákaznickému centru lepší dohled nad objednávkami, což zvyšuje efektivitu a spokojenost zákazníků.

* Sjednocený reportovací systém v reálném čase a detailní přehled o výkonu jednotlivých přepravců umožňuje provádět úpravy parametrů (náklady, výkon) přepravců v reálném čase.

* Automatizovaná kontrola správnosti faktur ušetří čas a umožní alokovat lidské zdroje na jiné důležité projekty.

 

Innoship výše uvedenými benefity dokazuje strategický přístup, který cílí na funkčnost, vysokou kvalitu služeb a spokojenost klientů.

„Partnerství s Dr. Max je pro nás v Innoship a skupině Alsendo významným milníkem. Zdůrazňuje naši schopnost dodávat přizpůsobená, efektivní a technologicky vyspělá řešení pro hlavní hráče v maloobchodním sektoru. Flexibilita naší platformy a široká škála služeb umožní skupině Dr. Max efektivně škálovat své operace napříč několika trhy,“ uvedl Dan Ungureanu, spoluzakladatel a vedoucí rozvoje obchodu v Innoship.

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail