Boiron přichází se dvěma novinkami na nejčastější potíže miminek
Foto: Pexels

Francouzská společnost Boiron uvádí na český trh dva nové přípravky pro nejmenší děti. Rodičům miminek a batolat představuje jednak šetrné řešení pro léčbu kojenecké koliky, ale také nový přípravek pro léčbu rýmy a nachlazení u dětí od narození. Dva nové homeopatické léky tak rozšíří dětskou řadu přípravků Boiron, která je určená pro komplexní péči při běžných bolístkách dětského věku.

„Rozšířit portfolio pediatrické řady jsme se rozhodli zejména proto, že chceme nabídnout šetrné a neinvazivní řešení při nejčastějších zdravotních obtížích, se kterými se potýkají miminka a nejmenší děti,“ vysvětluje Sylva Simkanič Indrová, marketingová ředitelka Boiron CZ a dodává: „Na trh uvádíme dva nové homeopatické vícesložkové léky – Colental® určený pro léčbu kojenecké koliky, bolesti bříška a nadýmání, a přípravek Coryzalia® pro děti určený pro léčbu rýmy a nachlazení.“

Oba přípravky jsou díky svému unikátnímu složení vyvinuté speciálně pro děti a reflektují potřeby nejmenších pacientů i svou formou podání. Colental® i Coryzalia® pro děti jsou k dispozici ve formě perorálního roztoku v jednodávkových obalech. Složky v homeopatickém ředění jsou balené ve sterilních a praktických obalech, které zajistí bezpečné a přesné dávkování. Aplikují se přímo do úst dítěte.

 

Dětská řada Boiron představuje šetrnou péči

V rámci kampaně nazvané „Šetrná péče pro naše malé superhrdiny“ Boiron nejenže představuje dva nové přípravky, ale zahrnuje do ní i dva stávající již zavedené a osvědčené léčivé přípravky pro malé děti – homeopatický lék Camilia® určený pro použití při potížích při růstu zubů u kojenců a batolat a přípravek Sedalia® určený při nezávažných úzkostných stavech a lehkých poruchách spánku. Všechny čtyři přípravky v rámci kampaně ožívají v jednom společném příběhu. „Rozhodli jsme se dětskou řadu propojit s tématem superhrdinů, protože vnímáme, že malé děti musí už od samotného narození čelit řadě výzev. Každý rodič má tak doma svého malého superhrdinu a je skvělé, když ho může podpořit a pomoci mu. Nejen při růstu, učení a poznávání světa, ale i v boji s běžnými zdravotními potížemi a bolístkami,“ uzavírá Sylva Indrová.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail