ESG rychlokurz: Usnadněte si cestu a zaveďte udržitelnost i do vaší firmy

Udržitelnost v podnikání není jen trend, ale i strategická nutnost. A bez základních znalostí to nejde. Jak ale proškolit kolegy a kolegyně ve firmě rychle a efektivně?

Pomůže vám byznys platforma Změna k lepšímu a její online ESG rychlokurz. Díky němu získáte ucelený přehled o problematice z oblasti Environment, Social, Governance a inspiraci, jak udržitelnost implementovat do provozu společnosti. Pochopíte, jaké konkrétní výhody ze zavedení ESG pro firmy plynou a nabyté vědomosti pak můžete promítnout do své praxe.

To vše je úhledně zabaleno do hodinového balíčku s videolekcemi, užitečnými zdroji a po krátkém testu na závěr získáte osvědčení o dokončení kurzu. Rychlokurz je vhodný pro nejrůznější pozice v rámci firmy – produktové či marketingové specialisty, nákupčí nebo zaměstnance ve výrobním provozu. Zkrátka pro všechny, kdo se potřebují rychle a v souvislostech s ESG seznámit.

Naše ESG kurzy už absolvovalo více než 300 lidí. Zapojte se také a proškolte své kolegy a kolegyně!

Cena rychlokurzu je 1 990 Kč. Přihlaste se k ESG rychlokurzu do konce března a využijte 10% slevu s promo kódem ESG-efektivne.

Vzdělávejte se rychle a efektivně – připravte svou firmu na udržitelnou budoucnost!

Kontakt:

Změna k lepšímu, z.s.

vzdelavani@klepsimu.cz

www.klepsimu.cz/esg-rychlokurz

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail