Letošní Vánoce ve znamení praktických dárků, hlásí Lékárna.cz

Vánoční nákupní hitparáda v e-shopu Lékárna.cz je proměnlivá: zatímco loni zákazníci nakupovali v prosinci zejména drogerii, elektro, doplňky pro sport a fitness, dnes nákupním košíkům kralují produkty z kategorií děti a maminky, potřeby pro zvířata. Prodej v těchto kategoriích za posledních 30 dní stoupl až trojnásobně. Jde především o deky pro děti, svačinové boxy a láhve, plenky. Chovatelé pak kupují nejvíc veterinární přípravky pro králíky a ptactvo, psům dopřejí probiotika, kočkám speciální vánoční pamlsky. Letos ale patří k hitům vánoční nabídky i dárkové vánoční poukazy, jejichž prodej za poslední měsíc stoupl oproti loňskému roku až o 100 procent.

 

Maminky dávají přednost praktickým dárkům

Děti zřejmě pod stromečkem najdou hračky, ale také praktické dárky do školy a na výlety. Maminky v tomto období nejvíc nakupují deky a polštářky pro miminka a menší děti. Jejich prodeje jsou oproti loňskému roku trojnásobné. Mezi další oblíbené produkty pro miminka patří také cestovní postýlky, fusaky, hračky do auta, organizéry, dětské autosedačky, ale také dětské plenky. Rovněž prodej školních potřeb, mezi kterými kralují láhve a svačinové boxy, stoupl za posledních 30 dní až o 100 procent. Populární jsou zejména různé veselé svačinové boxy – zájem o ně je v porovnání s minulým rokem opět trojnásobný.

 

Chovatelé mazlíčkům dopřejí pod stromečkem vitaminy

V nákupních košících chovatelů se aktuálně oproti loňskému roku skoro zdvojnásobily produkty pro králíky a ptactvo. Češi se zřejmě obávají o zdravotní stav zvířecích členů rodiny, protože mezi nejprodávanější produkty pro ptactvo patří veterinární přípravky s komplexem vitaminů A a D3 a přípravky na trávení. Majitelé králíků a morčat jejich čtyřnohým mini kamarádům nakupují pod stromeček zejména snacky na imunitu a krmivo obohacené o vitaminy. Potvrzuje se, že z bohatého portfolia produktů Lékárna.cz si zákazníci zvykají nakupovat vše, co potřebují pro členy své rodiny, tedy i ty zvířecí. Dnes už mohou chovatelé, zákazníci Lékárna.cz, vybírat nejen krmivo, veterinární přípravky, ale i postroje, inteligentní hračky, či kosmetiku a rehabilitační pomůcky. Psům se jejich majitelé rozhodli obezřetně během adventu kupovat zejména probiotika, která významně podporují zdraví trávicího traktu, a kočkám dopřejí speciální edice vánočních pamlsků.

 

Dárky dle vlastního výběru

Češi nenechávají nic náhodě, ani trefování na slepo. Dárkové poukazy se stávají velmi oblíbeným vánočním překvapením. Zákazníci Lékárna.cz je letos nejvíce nakupovali už koncem listopadu. Jejich prodej stoupl oproti loňskému roku o 100 procent. Nejoblíbenější jsou poukazy v hodnotě 1500 a 1000 CZK.

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail