Již za týden se v Olomouci koná 17. kongres Pharma Profit

V pořadí již 17. kongres Pharma Profit je doslova za dveřmi. Uskuteční se ve čtvrtek 21. září v Clarion Congress Hotelu v Olomouci. Pro jeho účastníky organizátoři připravili program na téma: Kdo se odlišuje, zůstává ve hře.

Před několika lety odstartovala na tuzemském lékárenském trhu doba řetězcová. Lékárenské řetězce sice posilují svou pozici, ale praxe ukazuje, že i nezávislé lékárny zůstávají ve hře. Úspěšné jsou ty, které nikoho nekopírují, vsadily na originalitu a díky své odlišnosti jsou čím dál vyhledávanější. Na 17. kongresu Pharma Profit se účastníci seznámí prostřednictvím videoreportáží s několika příběhy lékáren, které jdou vlastní cestou. 

Ani tentokrát nebude na kongresu nebude chybět tradiční inspirativní řečník. Známý hokejový trenér, mentální kouč a autor mnoha knih PhDr. Marian Jelínek, Ph.D., se ve své prezentaci zaměří na klíčové parametry úspěšných lidí i na to, jak s nimi pracovat u jednotlivců i ve firmách. A kromě jeho přednášky se během dopoledne uskuteční i jeho autogramiáda.

O tom, jaké jsou inovace v boji proti vráskám a o jakou novinku v tomto segmentu rozšířila své portfolio společnost Pierre Fabre, budou mluvit zástupci uvedené firmy.

Obstojí váš e-shop před zákazníky i před zákony? je název prezentace Mgr. Zuzany Kubišové, e-commerce innovation directora CZ&SK společnosti NIQ Brandbank, v níž nastíní, jaké údaje o produktech je podle legislativy povinné zobrazovat při prodeji na internetu. Dále se bude zabývat i tím, jaké informace o produktech na internetu očekává zákazník, jaké jsou aktuální trendy a jak lze legislativně povinné a také atraktivní údaje snadno získat.

V programu kongresu nechybí ani obvyklá panelová diskuse s tradičním moderátorem PharmDr. Michalem Krejstou, MBA, LL.M., který společně s panelisty Mgr. Alešem Krebsem, Ph.D., prezidentem ČLnK, Ing. Janem Rohrbacherem, výkonným a obchodním ředitelem Alliance Healthcare, Mgr. Liborem Štajerem, advokátem advokátní kanceláře KMVS, Mgr. Filipem Vrubelem, výkonným ředitelem České asociace farmaceutických firem a Ing. Janem Žákem, generálním ředitelem Dr. Max Česko, bude debatovat o nových podmínkách pro dostupnost léků. Řeč by měla být mimo jiné o novém cenovém předpisu i o novelizaci Zákona o léčivech.

Odpolední část programu zahájí zmíněné videoreportáže, v nichž majitelé několika lékáren nechají účastníky kongresu nahlédnout pod pokličku svého podnikání a pohovoří o tom, jak úspěšně provozovat lékárny navzdory nepříznivé ekonomické situaci.

Poslední bod odborného programu obstará lektorka dispenzační práce a řízení klíčových procesů v lékárnách PharmDr. Jana Matušková, která se tentokrát bude ve své prezentaci zabývat možnostmi neantibiotické léčby a profylaxe bakteriálních respiračních infekcí v době stoupající rezistence na antibiotika.

Na závěr kongresu je jako obvykle připravena tombola. A všichni účastníci se pak mohou při rozloučení těšit na hodnotné dárky od partnerů kongresu.

Kompletní program najdete na www.kongrespp.cz.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail