Vedení Boehringer Ingelheim v ČR hlásí novou posilu

Na pozici head of healthcare & access v české pobočce farmaceutické společnosti Boehringer Ingelheim nově nastupuje Ivo Hlaváč. V jedné z největších farmaceutických společností, která v Česku zaměstnává přes 120 lidí, se bude starat například o záležitosti stanovování cen a úhrad produktů nebo o komunikaci se státní správou ve vztahu k této problematice. Ivo Hlaváč má v dané oblasti bohaté zkušenosti z různých sektorů – jak z pozice náměstka ministra či člena představenstva nadnárodní společnosti, tak z farmaceutického průmyslu v oblasti public affairs.

„Jsme velmi rádi, že můžeme Iva Hlaváče přivítat v našem týmu. Jeho dosavadní kariéra svědčí o vysokých profesních kvalitách a jsem si jistý, že do budoucna významně přispěje k rozvoji naší společnosti na českém trhu,“ říká Oliver Rozboril, výkonný ředitel společnosti Boehringer Ingelheim pro ČR.

Ivo Hlaváč v nejvyšším managementu nahradí Lucii Pomajslovou, která tým opustila v závěru letošního března. „Boehringer Ingelheim je ve farmaceutickém byznysu pojem a vážím si toho, že se mohu stát jeho součástí,“ říká Ivo Hlaváč.

Společnost Boehringer Ingelheim je jedna z nejvýznamnějších biofarmaceutických společností na světě. Vyvíjí průlomové terapie, které mění k lepšímu životy současných i budoucích generací. Jako přední biofarmaceutická společnost se zaměřením na výzkum vytváří prostřednictvím inovací hodnoty v oblastech, v nichž doposud chyběly vhodné způsoby léčby. Od svého založení v roce 1885 je rodinným podnikem s dlouhodobou, udržitelnou perspektivou. Více než 53 000 zaměstnanců společnosti působí na 130 trzích světa ve dvou obchodních oblastech: v humánních léčivých přípravcích a veterinární medicíně.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail