Flen Health posiluje svou pozici na českém trhu

Flen Health Group SA, světový poskytovatel inovativních řešení pro léčbu ran, oznamuje joint venture v České republice. Nová společnost Flen Health, s.r.o., tak přebírá kompletní divizi Hojení ran od společnosti Dahlhausen CZ.

Flen Health, s.r.o., vznikla díky joint venture s Dahlhausen Holding AG a Dahlhausen CZ a využívá více než 23 let partnerství a spolupráce na českém trhu. Společné cíle nově vzniklé společnosti jsou distribuce a posilování znalosti značek Flen Health, Flamigel® a Flaminal® na českém a slovenském trhu.

Spojením tato Joint Venture upevňuje pozici značky v Evropě a posiluje rozvoj segmentu péče o rány.

Eva Konečná, ředitelka Flen Health v České republice, říká: „S radostí očekávám novou etapu hojení ran v ČR a SR pod hlavičkou nové firmy. Chceme být pro naše zákazníky a zdravotnický personál, který se zabývá péčí o rány, dobrým partnerem a pomáhat jim v jejich záslužné práci. Stejně tak chceme pacientům pomáhat žít aktivní život. Jak samotná značka Flen deklaruje prostřednictvím hashtagu #livethelifeyoulove, i já souhlasím s tím, že každý by měl žít život, který bude milovat a žít naplno.“

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail