Lékárna Benu.cz bodovala v soutěži ShopRoku

V letošním 14. ročníku soutěže ShopRoku ovládla lékárenskou kategorii Cena kvality Zdraví on-line lékárna Benu.cz. Zvítězila před e-shopy Dr. Max a Magistra.cz.

Společnost Heureka Group vyhlásila vítěze letošního 14. ročníku soutěže ShopRoku o nejkvalitnější, nejpopulárnější, nejzajímavější a nejudržitelnější e-shopy českého a slovenského internetu. Cena ShopRoku je udělována na základě hodnocení spotřebitelů a odborné poroty. Vítězové jsou vybíráni na základě kritérií, jako jsou kvalita služeb a produktů, spokojenost zákazníků, inovace a rozvoj společnosti v oboru zdravotnictví.

 

Absolutní vítěz kvality v oblasti zdraví

E-shop Benu.cz obsadil první místo v Ceně kvality v lékárenské kategorii Zdraví. Na druhém místě se umístil Dr. Max a třetí místo obsadila on-line lékárna Magistra.cz.

„Na toto ocenění jsme velmi pyšní a rádi bychom poděkovali našim zákazníkům, kteří nám důvěřují a stojí za námi,“ uvádí ředitel e-commerce oddělení sítě Benu lékáren Ing. Michal Macourek. „Toto ocenění nás motivuje k dalšímu zlepšování našich služeb a nabízených produktů, abychom dále plnili očekávání našich zákazníků,“ dodává.

Ocenění ale nezískal e-shop Benu.cz pouze v kategorie Zdraví. V hlavní kategorii Krása a zdraví, kam spadají e-shopy s kosmetikou, parfémy, optikou a lékárnami, se on-line lékárna Benu.cz umístila na třetím místě. První příčku obsadila parfumerie Notino a druhou parfumerie Elnino.cz.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail