Zentiva již po osmé nejprestižnějším zaměstnavatelem v oboru

Výsledky studie Top Zaměstnavatelé 2023 potvrzují, že Zentiva je již po osmé v řadě nejprestižnějším zaměstnavatelem ve farmaceutickém a zdravotnickém průmyslu v České republice. Více než 11 500 studentů českých vysokých škol označilo Zentivu jako nejpreferovanějšího zaměstnavatele v tomto oboru.

„Ve společnosti Zentiva jsme velmi hrdí na to, co děláme. Být již po osmé v řadě oceněn v rámci studie #TopZaměstnavatelé ve farmaceutickém a zdravotnickém průmyslu v České republice je skvělé. Zejména pokud uznání přichází od mladých talentů, je to něco opravdu výjimečného. Děkujeme všem studentům a absolventům, kteří do studie #Top Zaměstnavatelé přispěli. Náš příběh se začal před 535 lety v malé lékárně v Praze a dnes dodáváme kvalitní a cenově dostupné léky více než 100 milionům lidí v Evropě i mimo ni. Investujeme do další generace, protože se chceme učit jeden od druhého a zajistit si tak dalších 500 let na naší vzrušující cestě k růstu,“ říká Ines Windisch, head of HR, communications & sustainability. „Zentiva je jedinečná díky svým zaměstnancům, kteří jsou jednotní v cestě za naším cílem a mají silný smysl pro odpovědnost. V Praze sídlí nejen náš výrobní závod a obchodní jednotka, ale také naše výzkumné a vývojové centrum a centrála. Tato rozmanitost talentů vytváří skvělé místo pro práci, které ocení všechny generace,“ dodala k osmému ocenění TOP Zaměstnavatel Ines Windisch.

Průzkum Asociace studentů a absolventů se každoročně dotazuje více než 11 500 studentů a je realizován ve spolupráci s GFK, univerzitami, studentskými organizacemi a partnerskými firmami. Cílem studie je poskytnout akademické sféře informace o tom, kdo jsou Top zaměstnavatelé v České republice, a doporučit je studentům. Studie zároveň naznačí firmám, jak se stát preferovaným zaměstnavatelem.

V nejlepší pětce nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru farmacie a zdravotnictví pak za Zentivou skončila Fakultní nemocnice v Motole v Praze, společnost Bayer, FN Hradec Králové a FN Brno.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail