Členové ČASP mohou od ledna používat nové logo

Česká a slovenská asociace pro speciální potraviny od ledna svým členům – výrobcům a distributorům doplňků stravy – nabízí možnost používat na jejich výrobcích a v propagačních materiálech nové logo člena České a slovenské asociace pro speciální potraviny.

Nové logo člena ČASP mohou výrobci v různých barevných mutacích používat na všech svých reklamních a propagačních materiálech včetně obalů výrobků. „Toto logo jsme se rozhodli pro naše členy připravit zejména ze dvou důvodů. Všichni členové České a slovenské asociace pro speciální potraviny se zavazují dodržovat pravidla a principy, které jsou zárukou, že jejich výrobky jsou navrženy a vyráběny zcela v souladu s platnou legislativou, a že jejich komunikace na spotřebitele je v souladu s etickým kodexem asociace. To je opravňuje k tomu, aby prostřednictvím tohoto nového loga informovali veřejnost, že jsou členy naší asociace. Druhým důvodem je skutečnost, že spotřebitelům chceme pomoci v orientaci na trhu doplňků stravy a výrobek s logem člena ČSAP je pro ně zárukou, že je od prověřeného výrobce, vysoce kvalitní a poskytnuté informace o něm nejsou zavádějící,“ říká Nicole Hlavatá, výkonná ředitelka ČASP.

Česká a slovenská asociace pro speciální potraviny (ČASP) je zájmové sdružení právnických osob založené v roce 2000. Asociace reprezentuje společné zájmy svých členů – výrobců a distributorů doplňků stravy, a to jak na národní, tak i na mezinárodní úrovni, a jejím hlavním cílem je aktivně se podílet na utváření přiměřeného a vyváženého legislativního rámce pro produkty podporující zdraví. Zároveň se všichni členové asociace zavazují dodržovat vlastní etický kodex pro prodej a marketing, který jde nad rámec platné legislativy v ČR a SR.

 

Členové ČASP

Alfa Medical Team, s. r. o., Amway, s. r. o., Benu Česká republika, a. s., Biovit Impex Co. ČR, s. r. o., Dr. Max Pharma, s. r. o., Egym Bohemia, s. r. o., Helvetia Direct Marketing, s. r. o., Favea Plus, a. s., Herbacos – Recordati, spol. s r. o., K2 Pharm, s. r. o., KUK Bohemia, spol. s r. o., Noventis, s. r. o., Nutrend D.S., a. s., Pragomed, s. r. o., RosenPharma , a. s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Vegall Pharma, s. r. o., Walmark, a. s., Woykoff, a. s., Zentiva, a. s.

 

Přidružení členové ČASP

Česká komora farmaceutických asistentů, Aliance výživových poradců, PharmData, s. r. o., PharmINFO, spol. s r. o.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail