Lékárenská síť Dr. Max mění své vedení

Po téměř desetiletém působení odchází z čela sítě Dr. Max v ČR Ing. Daniel Horák. Na základě dohody s vedením Dr. Max Group se Daniel Horák rozhodl ukončit své působení ve funkci CEO společnosti Česká lékárna holding, která provozuje tuzemskou síť lékáren Dr. Max, ke konci února 2023. Jméno jeho nástupce bude oficiálně oznámeno v následujících týdnech. Daniel Horák se stal generálním ředitelem ČLH v říjnu 2013.

V čele největší tuzemské lékárenské sítě se zasadil o upevnění jejího postavení na trhu. V současnosti síť Dr. Max představuje špičku jak mezi klasickými, tak i mezi on-line lékárnami. Její klientský program je se svými cca 4,8 milionu členů nejúspěšnějším věrnostním systémem v ČR. Do období působení Daniela Horáka v čele ČLH spadá například i otevření dvou generací centrálních lékárenských laboratoří, které představují naprosto unikátní investici svého druhu u nás, a také rozmach projektu vlastní značky Dr. Max.

Během svého působení zúročil Daniel Horák i předchozí bohaté manažerské zkušenosti z vedoucích pozic řady významných firem. Před samotným nástupem k ČLH zastával pozici country manažera společnosti Johnson & Johnson pro Českou a Slovenskou republiku. Předtím působil ve vedoucích pozicích společností Pfizer PCH, Boots Healthcare a Procter & Gamble.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail