Pilulka Expres doručuje nově do celých středních Čech
Zdroj foto: Pilulka

On-line lékárna Pilulka.cz rozšířila svou službu Pilulka Expres (dříve Pilulka Auto) i do celých středních Čech. Kromě Prahy, Pardubic a Hradce Králové doručí léky a vše pro zdravý životní styl i všem domácnostem ve Středočeském kraji. Zákazníci tak mohou z rukou zaměstnanců lékárny Pilulka převzít svůj nákup už v den objednání. 

„Aktuálně pokrýváme auty s našimi zaměstnanci okolo 3,5 milionu obyvatel Česka. Každá služba je o lidech a o vztazích se zákazníky. Naši řidiči jsou naší vizitkou a většinou těmi prvními, koho zákazník vidí. Brzy navíc službu rozšíříme do dalších regionů a budeme obsluhovat Expresem přes polovinu české populace,“ uvedl jeden ze spolumajitelů skupiny Pilulka, Martin Kasa.

Pilulka je jediná firma z lékárenského segmentu v České republice a na Slovensku, která disponuje vlastní flotilou aut a díky unikátnímu algoritmu vypočítává a optimalizuje své trasy tak, aby byly efektivní a šetrné k životnímu prostředí. Zákazníci mají také možnost sledovat aktuální pohyb řidiče na mapě v Pilulka Aplikaci před doručením. Díky rychlému a kvalitnímu doručení je Pilulka Expres nejčastěji využívanou přepravou v nabídce Pilulky.

„V e-commerce platí, že nejkomplikovanější úsek mezi obchodníkem a zákazníkem je takzvaná poslední míle. Moment, kdy je zákazníkovi doručováno jeho zboží. To může celý vztah se zákazníkem významně ovlivnit. V Pilulce si na této fázi zakládáme a dodávky ve stanoveném čase doručujeme již přes šest let. Perfektně zvládnutá logistika má dlouhodobě největší vliv na spokojenost zákazníků,“ vysvětluje šéf provozu skupiny Pilulka Michal Hanáček základ růstového potenciálu služby.

Pilulka.cz nabízí doručení v den objednání od 9 až do 21 hodin během pracovních dní. Zákazník si volí vyhovující časový slot a následně před doručením je čas předání nákupu upřesněn. V Praze svými auty Pilulka doručuje přibližně polovinu všech objednávek. Přepravu provozovanou ve své režii firma nabízí již od roku 2016. Letos se služba přejmenovala z Pilulka Auto na Pilulka Expres, a stala se tak součástí rodiny služeb nesoucích toto označení. Stejné služby doručení nabízí Pilulka i na Slovensku.

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail