Dobrá káva zvyšuje produktivitu!

Přemýšlíte nad tím, jak dopřát zaměstnancům prémiový kávový zážitek, a to přímo v kanceláři? Pauza na kávu je vítanou příležitostí každého zaměstnance – nejen pro dobití energie během pracovního dne. Dopřejte zaměstnancům prostor pro interakci a spolupráci, zvyšte produktivitu práce na pracovišti a dbejte na šíření pozitivní firemní kultury.

Vyzkoušejte kompletní kávové řešení od Nestlé Professional vhodné do středních firem i větších kancelářských komplexů.

Naše nejnovější modely plnoautomatických profi kávovarů na zrnkovou kávu jsou ideální a spolehlivou volbou do vaší kanceláře. Na první pohled oceníte jejich elegantní a moderní design a okamžitě si budete s kávovary rozumět – jejich obsluha je velmi intuitivní.

Kávovary jsou vybaveny systémem VARIPLUS, oceňovanou a patentovanou technologií, která vám zajistí:

  • 90% úsporu nákladů na energii a spotřebu vody – kávovar si vždy ohřeje takové množství vody, které je v daný moment potřeba na přípravu konkrétního nápoje,
  • ideální hrubost mletí – automaticky upravuje hrubost mletí pro zvolený nápoj,
  • vždy přesné množství kávy – díky chytré presovací jednotce.

Mějte spotřebu kávy pod vaší kontrolou díky telemetrii. V reálném čase sledujte vzdáleně vydané porce kávy a optimalizujte zásoby surovin.

Profesionální kávovary bezplatně pronajímáme za odběr minimálního množství kávy. Kávovar vám seřídíme, nastavíme a ukážeme, jak s ním pracovat. Samozřejmě od nás máte i kompletní servis zdarma.

Vyzkoušejte si pronájem profesionálního kávovaru, jeho chod v provozu i chuť kávy – a to na 1–3 měsíce zcela bez závazků. Nabízíme také různé varianty kávových koutků NESCAFÉ.

Kontakty:

www.nestleprofessional.cz/pronajem-profi-kavovaru

CALL CENTRUM +420 800 555 135

 

VÁŠ PROFESIONÁLNÍ PARTNER V KÁVOVÉM ŘEŠENÍ

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail