Jamieson aneb Sto let cesty za zdravím
Zdroj foto: Benepharma CZ

Víra ve značku je jako nepsaná smlouva, která působí mezi výrobcem a zákazníkem, prodávajícím a kupujícím. Samotnému produktu dodává další rozměr, díky kterému se odlišuje od jiných výrobků uspokojujících stejné potřeby. A právě k takovým brandům se řadí značka přírodních vitaminů Jamieson společnosti Jamieson Laboratories Ltd., která si již 100 let získává uznání za kvalitu a inovaci vyráběných přírodních vitaminů.

 

Strategické kroky z minulosti do budoucnosti

Společnost Jamieson Laboratories Ltd., nejstarší a největší kanadský výrobce přírodních vitaminů, zahájila tradici prevence a podpory zdraví v roce 1922, kdy byly vyrobeny první doplňky stravy – olej z halibuta grónského, zvaného také platýs černý, a koncentrované krystalky pomeranče. Úspěch firmy je postaven na nekompromisně kontrolované produkci nejlepších přírodních surovin z ekologických farem po celém světě, včetně brutnákových polí v Saskatchewanu, novozélandských pastvin, australských farem produkujících mořské řasy, jihoamerických deštných pralesů i antarktických moří. Společnost Jamieson je díky úspěšné vizi zakladatele firmy Jamieson, Claira Edwina Jamiesona, jedním z mála celosvětových výrobců přírodních vitaminů s vlastním výzkumem. Ve srovnání s konkurencí, která se povětšinou spoléhá na externí pracovníky výzkumu a vývoje, produkty Jamieson jsou jedinečně navrženy, vyrobeny a kontrolovány interními výzkumnými pracovníky. Vlastní farmaceutické laboratoře jsou nedílnou součástí společnosti. Právě díky práci zkušených chemiků, biochemiků, mikrobiologů, botaniků a expertů na výživu rozsáhlou nabídku firmy tvoří již více než 350 výrobků. Od roku 1998, kdy společnost zahájila své mezinárodní působení, exportuje své produkty do mnoha zemí světa, nejen na americký a evropský kontinent, ale také do Číny, Japonska, Hongkongu, Koreje a Singapuru. Obchodní a marketingové zastoupení vitaminů Jamieson v Česku patří společnosti Benepharma CZ.

 

Jedinečný vizionářský krok – program 360 Pure

Tento originální, do nejmenších detailů propracovaný testovací protokol, kterým společnost Jamieson v roce 2008 zavedla do výrobní praxe nejnáročnější standardy, garantuje, že každý z vitaminů a doplňků stravy podléhá nejméně 360 krokům kvality.

Vysoká účinnost a garantovaná absolutní klinická čistota každého produktu je zajištěna propracovaným systémem výběru těch nejkvalitnějších surovin ze světově nejčistších zdrojů. Používané suroviny se testují, sledují, kontrolují a monitorují pod nejpřísnějším dohledem. Od vstupu do výrobních prostor až po distribuci hotových výrobků je doprovází potřebná dokumentace.

Patentované výrobní postupy a kontrolní testy kvality zajišťují maximální aktivitu a biologickou dostupnost účinných látek. Nejmodernější technologie biologicky aktivní látky získané z přírodních zdrojů chemicky nemění a nezbavuje přirozených vlastností žádnou ze živin. Uchování původních koncentrací účinných látek a ochranu před znečištěním produktů zajišťuje používání bezalkoholových a neředěných extrakcí a lisování tablet za sucha.

Přípravky neobsahují syntetické konzervační látky, chemické přísady, barviva, cukry, ani přísady s možnými alergizujícími účinky, jako jsou řepný cukr, kuchyňská sůl, pšenice, kukuřičný škrob či lepek. Vhodné jsou proto pro suplementaci chybějících živin u diabetiků, alergiků a vegetariánů. Unikátní je i galenická forma mnoha z nich, například B-komplexu, vitaminů B12 a C, železa, a také draslíku – díky postupnému uvolňování účinné látky po dobu cca 9 hodin, a tím i jejich prodlouženému účinku, nezatěžují například natolik trávicí trakt, zlepšuje se jejich vstřebatelnost, a tím i biologická účinnost.

 

Certifikáty kvality TRU-ID® a Quali-DTM pro to nejlepší z přírody

Právě díky systematickému a inovativnímu přístupu při vlastním vývoji produktů patří značce Jamieson i několik světových prvenství. Společnost jako první vyvinula přírodní vitaminy a minerály s řízeným uvolňováním. Prim jí patří i v případě prvních klinicky podložených OTC výrobků na snížení hladiny cholesterolu, první komplexní produktové řady stabilních probiotik, rezistentních vůči působení žaludečních kyselin a také prvních doplňků stravy, které jsou zdrojem železa a hořčíku na bázi diglycinátu s vysokou vstřebatelností. Úspěchem vlastního firemního výzkumu a vývoje je rovněž získání certifikátů TRU-ID® a Quali-DTM, které dosvědčují mimořádná jakostní kritéria doplňků stravy Jamieson.

Certifikát TRU-ID® potvrzuje specifický botanický původ aktivních složek v souladu se schválenými standardy nejnovější technologií DNA barcode – udělen byl přípravkům s rostlinnými výtažky a probiotikům. Certifikát Quali-DTM je zárukou toho, že vitamin D3, cholekalciferol, byl vyroben důmyslnou patentovanou technologií z nejčistšího lanolinu na světě, vyextrahovaného z vlny ovcí žijících na vysočinách Austrálie a nového Zélandu. Je osvědčením, že „déčko“ Quali-DTM je připraveno ve stejné formě, jakou tělo přirozeně produkuje, když je vystaveno slunečnímu záření.

www.jamieson.cz

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail