Do sítě EUC přibyla čtyřiadvacátá lékárna
Foto zdroj: EUC

Řetězec lékáren zdravotnické skupiny EUC se rozšířil o další samostatnou lékárnu umístěnou mimo prostory kliniky. Nová EUC Lékárna byla uvedena do provozu v rámci Retail Parku Hluboká, v Potoční ulici na okraji Hluboké nad Vltavou. V pořadí již čtyřiadvacátá lékárna zdravotnické skupiny EUC je v regionu pilotním projektem, jež chce obyvatelům města a okolí ještě více usnadnit přístup k zdravotní péči.

V České republice dosud fungovalo 23 EUC Lékáren, a to buď v rámci klinik EUC, nebo v bezprostřední blízkosti jejich areálů (tzv. streetové lékárny). Nová lékárna je v pořadí již čtyřiadvacátou celkově a zároveň první pobočkou vybudovanou v rámci Retail Parku.

„Občanům města chceme poskytnout moderní péči a nabídnout větší komfort a snazší dostupnost. Lidé si tak budou moci potřebné léky či další lékárenské produkty vyzvednout i během každodenních nákupů,“ říká Ing. Lukáš Chládek, ředitel EUC Kliniky České Budějovice, pod kterou EUC Lékárna v Hluboké nad Vltavou spadá.

A dodává, že další výhodou nové lékárny je bezbariérový přístup a možnost parkování v bezprostředním okolí. EUC Lékárna v Hluboké má otevřeno od pondělí do pátku, vždy od 9:00 do 17:00 hodin. Do budoucna se předpokládá ještě prodloužení otevírací doby v pracovních dnech i sobotní dopolední provoz. Klientům nabízí široký sortiment léčivých přípravků, zdravotní kosmetiky a doplňkového zboží. Zákazníci lékárny mohou využít také odborné poradenství a řadu slev a výhod díky aplikaci mojeEUC, kterou si mohou zdarma stáhnout na Google Play nebo v App Store.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail