S novou aplikací cílí Pilulka na prevenci a péči o zdraví

Pilulka rozšiřuje své služby a klade důraz na zdravý životní styl a podporu prevence. Mobilní aplikace Plus Care motivuje uživatele v péči o zdraví a zjednodušeně nabízí benefity českého zdravotnictví v oblasti prevence. 

„Neustále zlepšujeme komfort života lidí zejména v oblasti péče o zdraví. Již roky nejsme ´jen´ lékárna. Nadále investujeme do digitalizace a inovativních projektů. Aplikace Plus Care vyhledá lékaře a zdravotnická zařízení, pohlídá dodržování termínů preventivních prohlídek a nabídne veškeré benefity zdravotních pojišťoven,” říká Petr Kasa, výkonný ředitel Pilulky.
V aplikaci Plus Care může uživatel využít kalendář preventivních prohlídek, ale i vyhledávání zdravotnických zařízení primární péče. Najde tam rovněž přehled příspěvků z fondu prevence od zdravotních pojišťovny a prostřednictvím dat z chytrých zařízení aplikace. V neposlední řadě nabízí zaměstnavatelům celou paletu HR benefitů s prvky gamifikace v rámci pracovních kolektivů.

„Ještě letos spustíme digitalizovanou lékárničku, očkovací průkaz a vytvoříme speciální moduly pro pacienty s chronickými chorobami. Obecně Plus Care zjednodušuje život lidí a pacientů pomocí technologií,” podotýká Martin Urx, ředitel projektu Plus Care.

Plus Care díky své univerzálnosti cílí na různé skupiny klientů. Mezi hlavní segmenty tak patří zdravotní pojišťovny a poskytovatelé zdravotní péče. Úspěšný průběh a absolvování léčby je rovněž oblast, kterou podporují farmaceutické společnosti. Také zájem velkých zaměstnavatelů o prevenci a zlepšování zdraví je trendem posledních měsíců, čemuž může pomoci i týmová soutěž mezi zaměstnanci, kterou Plus Care obsahuje.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail