Benu lékárny spouští ve spolupráci s Liftagem novou službu
Foto zdroj: Liftago

Síť lékáren Benu spouští ve spolupráci s přepravní platformou Liftago službu „Benu Expres s Liftagem“. Zákazníkům, kteří si tuto možnost dopravy u objednávek v e-shopu benu.cz zvolí, balíček dorazí v časovém okně, které si sami vyberou, a to i v den objednávky. 

Služba Benu Expres s Liftagem přijde opravdu vhod obzvláště těm, kteří nechtějí, nebo nemohou čekat na doručení zásilky z e-shopu, popřípadě si sami nemohou dojít do lékárny. „Velice nás těší, že našim zákazníkům můžeme nově nabídnout tuto službu. Věříme, že tím ulevíme a zároveň i pomůžeme mnoha domácnostem, aby se v neustále se zhoršující pandemické situaci dostali rychle a hlavně bezpečně ke svým lékům. Aktuálně tato možnost dopravy funguje v rámci Prahy,“ říká Michal Macourek, ředitel e-commerce Benu lékáren.

Při placení objednávky v e-shopu benu.cz zákazník místo klasického doručení zaklikne „Benu Expres doručení Liftagem“. Celý proces je dále velice intuitivní. Vybere si vyhovující časový slot a následně stačí jen vyčkat na SMS s přesným časem doručení, nebo sledovat příjezd kurýra pomocí odkazu přímo na mapě ve webovém prohlížeči. Pokud má zákazník ve svém telefonu aplikaci Liftago, pohyb svého balíčku může sledovat přímo v ní. Doprava je aktuálně nabízena na omezenou časovou dobu (od 1. do 14.12) za akční cenu 49 Kč, poté bude standardní cena doručení 99 Kč. U objednávek nad 1 999 Kč je služba zcela zdarma.

Dosud je nejvíce využívaným způsobem doručení vyzvednutí ve vybrané lékárně, kterou volí 80 % zákazníků. „Ani přes epidemii koronaviru neopadl zájem zákazníků o osobní odběr e-shopových objednávek v našich lékárnách, který tvoří více než 80 procent objednávek. Věříme, že expresní doručení v zákazníkem zvolený čas osobní odběr vhodně doplní,“ dodává Michal Macourek.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail