Tuzemské logistické centrum UPS Healthcare povede žena
Foto zdroj: UPS Healthcare

Ředitelkou prvního logistického centra UPS Healthcare u nás, které se zaměřuje na přepravu zdravotnických zásilek, se stala Kateřina Kuhnová. Jejím prvořadým úkolem bude zajistit vysokou kvalitu služeb spojenou s rozvojem divize UPS Healthcare v České republice.

Specializované logistické centrum v Ostravě zahájilo plný provoz ke konci listopadu 2021. Nabízí přístup na rychle rostoucí východoevropský trh a zajistí další přímé propojení Evropy s globální sítí UPS. Jeho služby zaměřené na segment zdravotnictví využijí zejména nemocnice a lékárny u nás a v sousedních zemích.

Kateřina Kuhnová působí ve společnosti UPS více než 15 let, od dubna letošního roku na pozici operation manager UPS Healthcare. V divizi UPS SCS zaměřené na řešení pro dodavatelské řetězce začínala nejprve jako operátor kontrolní věže v rámci klientského centra, které vzápětí také řídila. Na pozdější pozici supervisora odpovídala za veškeré operace Regionálního distribučního centra pro ČR, Slovensko, Polsko a Maďarsko a implementaci logistických služeb na míru potřebám lokálních i globálních zákazníků.

Kateřina Kuhnová je absolventkou Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice. Kromě rodiny se ráda věnuje také cestování a rybaření. Hovoří anglicky, polsky a slovensky.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail