Pilulka.cz s Form Factory spustila projekt Do formy!

Pilulka.cz spustila ve spolupráci s Form Factory exkluzivní projekt Do formy!, který propojuje fitness služby a produkty pro zdravý životní styl. Lidé budou mít navíc možnost vyzvedávat objednávky prostřednictvím Pilulka Boxu přímo v pražských fitness centrech a šetřit tak svůj čas.

V rámci unikátní služby Pilulka Klinika, která propojuje prodej produktů a služeb týkajících se zdraví, si budou moci zákazníci koupit zvýhodněný tříměsíční program Do formy! Ten přináší jedinečné spojení fitness členství bez závazků, podporu a tipy na tréninky a stravování, tematické workshopy nejen o zdraví a cvičení a pečlivě vybrané doplňky stravy na dané roční období a tréninkovou zátěž.

„Máme radost, že jsme v rámci Pilulka Kliniky navázali spolupráci právě s fitness kluby Form Factory. Máme stejnou misi a věříme, že právě tato spolupráce přispěje ke zlepšení péče o zdraví našich zákazníků. Pilulka už dávno není jen lékárna. Je to místo, kde zákazníci naleznou vše pro zdravý životní styl, prevenci nebo výživu. Naším cílem je být lídrem v péči o zdraví a přinášet našim zákazníkům lepší život“ říká Martin Navrátil, chief commercial officer Pilulky.

Ve vybraných fitness klubech Form Factory v Praze budou navíc umístěny také Pilulka Boxy – samoobslužná výdejní místa, která umožňují automatické vyzvednutí objednávky bez obsluhy. První instalace proběhne již v listopadu letošního roku v klubu Vinohradská v Praze. Další Pilulka Boxy budou v pražských fitness klubech instalovány v průběhu letošního a začátkem následujícího roku.

„Spolupráce s Pilulka.cz je logickým vyústěním naší snahy o koncepční posun světa fitness ke zdravému životnímu stylu a kvalitnímu fyzickému i duševnímu životu. Navazujeme tak na náš program Health Factory, který je nově podpořen jednou z nejvýznamnějších firem, které se zaměřují na zdraví,“ uvádí Štefan Blahovec, country manager a jednatel společnosti Form Factory.

Pilulka chce i v budoucnosti naplňovat misi, kterou je zlepšování kvality života svých zákazníků. Plánuje i nadále investovat do rychlého růstu, expandovat a přinášet na trh inovativní projekty. Společnost věří, že digitální inovace je cesta k dosažení co nejjednoduššího přístupu k péči o zdraví a podpory zdravého životního stylu.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail