Pilulka rozšířila svou aplikaci a odměňuje za pravidelný pohyb

Pilulka.cz rozšířila funkce své mobilní aplikace, kterou spustila již v roce 2017. Prostřednictvím služby Pilulka Fit si mohou zákazníci vydělat peníze na nákupy na Pilulce. Kdo se hýbe, ušetří.

„V Pilulce věříme, že pravidelný pohyb a preventivní péče o tělo jsou základní pilíře zdraví. V naší aplikaci jsme je spojili a odměňujeme zákazníky za pravidelný pohyb. Ti si pak mohou koupit výhodněji 40 tisíc dalších produktů pro péči o zdraví,“ říká Tomáš Záruba, ředitel produktu.

Prostřednictvím Pilulka Fit mají zákazníci možnost zapojit se do některé z týdenních krokových či cyklistických výzev, které naleznou v Pilulka aplikaci. Cílem je nachodit co nejvíce kroků nebo ujet co nejvíce kilometrů na kole, a přitom porazit co největší počet lidí, kteří jsou do výzvy zapojeni společně s nimi. Všichni, kteří výzvu úspěšně dokončí, budou odměněni slevovými kredity, které uplatní při nákupu na Pilulka.cz. Zákazník, který výzvu vyhraje, získá kredity v hodnotě 500 Kč.

Pro ověřování sportovních výkonů využívá aplikace data z iOS aplikace Zdraví nebo z Android aplikace Google Fit. Zákazník tedy může používat jakoukoliv aplikaci na měření kroků nebo naběhaných kilometrů, která spolupracuje s aplikací Zdraví.

Společnost se dlouhodobě snaží o edukaci svých zákazníků v oblasti péče o zdraví. „V únoru letošního roku jsme spustili cvičebně-edukační speciál o zdravém životním stylu a hubnutí, jehož součástí jsou například on-line lekce cvičení zdarma,“ dodává Tomáš Záruba.

Mobilní aplikace Pilulky nabízí zákazníkům řadu benefitů. Zákazníci mohou během doručení objednávky Pilulka Autem sledovat přesnou polohu řidiče na mapě a vidět, kdy přesně jejich zásilka dorazí. Díky službě eRecept si mohou rezervovat své eRecepty, a to i s donáškou domů. V rámci své aplikace nabídla Pilulka jako první e-shop v ČR platbu Apple Pay.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail