Věrnostní program lékáren Nympharm s dobročinným záměrem se těší velkému zájmu

Na konci minulého roku spustily lékárny Nympharm věrnostní program s Igráčkem, postavičkou českého výrobce, který zaznamenal obrovský zájem ze strany veřejnosti. I když je program s dobročinným záměrem teprve ve své polovině, byla nymburské nemocnici, kam je sbírka určena, předána již první částka ve výši patnácti tisíc korun.

Princip akce je jednoduchý. Zákazníci svými nákupy v lékárnách Nympharm získají lékárenské produkty s odborným doporučením a vysvětlením tamních lékárníků. A k tomu jedinečný dárek pro své děti či vnoučata v podobě originální figurky Igráčka – lékárníka. Ze zaplacených peněz automaticky odchází částka patnácti korun na novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. Lékárny Nympharm tak upozorňují nejenom na potřebu pomáhat potřebným i v této nelehké době, ale rovněž apelují na své spoluobčany, aby ani nyní nezanedbávali prevenci a pečovali o své zdraví. A to nejenom například nákupem potravinových doplňků či vitaminů, ale i zapojením se do jednotlivých akcí lékáren, které připravují ve spolupráci s odborníky. Jedná se například o prevenci melanomu nebo měření cévního věku.  Aktuální měření proběhne v týdnu od 26. až 30. dubna 2021.

„Naše lékárny Nympharm dbají na zdravotní programy zaměřující se na prevenci jednotlivých onemocnění. Včasným upozorněním na počínající problém se lze vyvarovat i závažných zdravotních komplikací,“ uvádí PharmDr. Helena Kutilová, spolumajitelka společnosti Nympharm.  „Věrnostní program má za cíl být s našimi klienty v kontaktu, abychom společně včas předcházeli případným onemocněním. A také abychom pomáhali druhým. Ze struktury lidí, kteří se do programu zapojili, vyplývá, že věrnostní program oslovil i občany z různých koutů naší republiky. Ti se sice nemohli zapojit do průběžného sbírání samolepek do hrací karty, ale chtěli přispět na konkrétní dobrou věc a získat za to na památku originální hračku. Jednalo se o desítky zájemců. Upřímně řečeno velmi mile nás to všechny překvapilo. A tak trojice našich lékárníků putovala v balíčcích do více či méně vzdálených míst,“ doplňuje Helena Kutilová.

„Dalším z celé řady důležitých benefitů našich lékáren je fakt, že všichni naši lékárníci hlídají také kombinaci léků, které člověk užívá,“ říká Mgr. Jan Sahula, spolumajitel společnosti Nympharm.  „Takto bych definoval celé fungování lékáren Nympharm s veřejností. Nám není jedno, v jakém zdravotním stavu jsou naši spoluobčané, a podle zájmu veřejnosti o to pomáhat v rámci věrnostního programu, zase jim nejsou jedno ostatní. Tak jsme se skutečně společně zapojili do podpory nejmenších nymburských spoluobčanů,“ dodává Jan Sahula. „Podporu miminek jsme vybrali proto, že dobré zdraví a jeho prevence začíná již od narození. Jak zdraví budou ti nejmenší, tak zdravá bude celá společnost. Děkujme všem, kdo se do programu již zapojili,“ říká PharmDr. Jaromír Vlach, další ze spolumajitelů společnosti spolumajitel Nympharm, a připojuje:A aby bylo dávání vzájemné, připravili jsme na jaro tohoto roku ještě i další zajímavé benefity.“

Do uvedeného věrnostního programu se může zapojit každý, a to do června tohoto roku.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail