Lékárna.cz nabízí seniorům pomoc s registrací k očkování

V pátek 15. ledna ráno spustila Lékárna.cz aktivní asistenci pro seniory, kteří se chtějí registrovat k očkování proti covidu-19.

„Podáváme z vlastní vůle pomocnou ruku, protože chceme iniciativně podpořit očkování proti covidu-19 v ČR. Kdo potřebuje pomoci s registrací, může nám zavolat,“ říká PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel Lékárna.cz., která připravila na asistovanou registraci do systému i asistovanou rezervaci termínů všechny svoje operátorky na běžné zákaznické lince. Ty poskytnou pomoc každý den od 7 do 17 hod na čísle 464 444 233.

„Je to jednoduché a bezpečné – v průběhu hovoru budeme společně s volajícím vyplňovat registraci na oficiálních stránkách registrace mzcr.cz. Položíme pouze ty otázky, na které se systém ptá a podle oficiální metodiky, žádná osobní data nezískáváme. Na konci procesu bude mít volající zajištěný termín i místo očkování. Pomůžeme zdarma, dobrovolně, ochotně a rádi každému, kdo si o pomoc s registrací zavolá, chceme aktivně přispět k ochraně zdraví a návratu života v ČR do normálních kolejí,“ dodává Vladimír Finsterle.

Poskytnutí služby podle něj nemá žádné další podmínky. Za volání na zákaznickou linku zaplatí volající běžnou cenu dle tarifu u svého operátora.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail