Marian Jelínek poradí, jak zvládnout stres a nejistotu v době covidové

Již deset měsíců je naše psychika kvůli koronaviru vystavena stresu a nejistotě. Takřka každý musí v důsledku četných vládních restrikcí řešit nové situace osobní, pracovní i existencionální. A protože se zatím nezdá, že koronavirus bude v nejbližších týdnech poražen a náš život se vrátí do „normálních kolejí“, leckdo ztrácí motivaci či propadá beznaději. Jak z toho ven? Radu nabídne známý psycholog a kouč PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. při školení, které se v rámci Pharma Profit akademie koná 22. 1. 2021.

Během půldenního školení s názvem Motivace v době covidové Marian Jelínek naznačí, jak krizová situace, stres a nejistota ovlivňují motivaci člověka nejen v pracovních rolích. Vysvětlí nejen to, jaké jsou například největší stresové faktory současnosti, ale bude se zabývat i tím, jak lze stres v této době snížit. Zabývat se bude i základními technikami selfkoučinku.

Cílem školení tohoto renomovaného psychologa a mentálního kouče je inspirovat jedince, jak vnímat coronavirové období jako příležitost a jak snižovat následky stresu v současné době covidové. A zároveň seznámit účastníky školení se způsoby zvyšování resilience jako jedné z možností, jak odolávat stresu.

S ohledem na vládní opatření proti šíření nákazy covidem-19 se školení uskuteční on-line. Registrovat se můžete zde.

Více informací o tomto i dalších připravovaných školeních najdete na www.akademiepp.cz.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail