Pharma Profit odstartuje v lednu nový projekt

Rodina Pharma Profit projektů se rozrůstá o nový formát v podobě Pharma Profit akademie. V jejím rámci jsme pro rok 2021 připravili sérii školení, která budou probíhat interaktivní formou, proto počet jejich účastníků bude vždy omezen.

Školení zaměřená na témata z nejrůznějších oblastí, jako je marketing, psychologie, management a podobně, povedou renomovaní odborníci a lektoři.

První školení v rámci PP akademie, které je připraveno na leden 2021, se týká tématu velmi aktuálního – motivace v době covidové. Školení povede známý mentální kouč, psycholog a manažer PhDr. Marian Jelínek a nastíní při něm, jak krizová situace, stres a nejistota ovlivňují motivaci člověka nejen v pracovních rolích. V rámci dalšího, únorového, školení pak Marian Jelínek nastíní, jaké jsou podmínky, které vnímáme jako základ úspěchu manažera.

Další únorové školení povede lektorka dispenzační práce a řízení klíčových procesů v lékárnách PharmDr. Jana Matušková a zaměří se na něm na to, jak by měla vypadat úspěšná a oboustranně prospěšná obchodní schůzka v lékárně.

Více informací o novém projektu a jednotlivých školeních najdete na www.akademiepp.cz, kde je také již možné se na jednotlivá školení registrovat.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail