Pilulka.cz hlásí dřívější start vánoční sezony

Internetová lékárna Pilulka.cz eviduje, že vánoční nákupy začaly o týden dříve než v loňském roce. Společnost očekává výrazně větší zájem o produkty z kategorie péče o zdraví než v minulých letech. 

Z chování zákazníků vyplývá, že z bezpečnostních důvodů nakupují výrazně více on-line a začali dříve než loni. Společnost očekává nápor i ve svých kamenných lékárnách. Zákazníci si na Pilulka.cz mohou vše on-line vybrat a následně vyzvednout v lékárně, nebo nechat dovézt až domů.

Letošní vánoční sezóna je ovlivněna preventivním opatření proti šíření koronaviru. „V těchto dnech kupují naši zákazníci nejčastěji doplňky stravy na podporu imunity, zejména jednodruhové vitaminy a multivitaminy. Mezi nejčastěji nakupované produkty z vánočního sortimentu patří dárkové kazety, kosmetika a letos navíc i elektronika z řady péče o tělo, jako jsou elektrické zubní kartáčky, holicí strojky nebo epilátory. Letos jsme v těchto kategoriích výrazně rozšířili nabídku. Každoročně se velké oblibě těší také vánoční čajové kolekce,“ říká Kateřina Schotliová z Pilulka.cz

I pro letošní rok připravila společnost Pilulka pro své zákazníky rozsáhlý rozcestník, kde najdou spoustu tipů na vánoční dárky nejen pro své blízké a celou rodinu. Zákazníci tak mohou jednoduše z pohodlí domova vybírat z více než 33 tisíc produktů.

V srpnu letošního roku nabídla společnost Pilulka svým zákazníkům nový způsob vyzvednutí zboží. V Praze spustila první PilulkaBox – úschovnu zásilek, která umožňuje automatické vyzvednutí objednávky bez obsluhy. Zákazníci ho naleznou v Pilulka lékárně na Senovážném náměstí v centru Prahy. „Doručení objednávky prostřednictvím PilulkaBoxu nabízí zákazníkům řadu výhod, zejména rychlejší vyzvednutí bez front a čekání. Jakmile je zásilka připravena k odběru, obdrží zákazník SMS zprávu s informací o vyzvednutí a kódem, který při vyzvednutí zadá na displeji boxu,“ říká Tomáš Záruba, produktový ředitel Pilulka.cz.

„Boxy budeme umísťovat primárně v našich více než 150 lékárnách po celém Česku, aby měl zákazník možnost využít jak on-line služby, tak nezastupitelnou roli lékárníka v oblasti poradenství. I v následujících měsících plánujeme velké investice do unikátní lékárenské přepravy pod názvem Pilulka Auto,“ dodává Martin Kasa, spolumajitel Pilulka.cz.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail