Zentiva získala ocenění za akvizici roku
Foto: Zentiva

Farmaceutická společnost Zentiva získala ocenění v kategorii Akvizice roku v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA) bulletinu Global Generics & Biosimilars 2020.

Během vrcholu první vlny koronavirové krize, tedy ve 2. čtvrtletí letošního roku, dokončila Zentiva akvizici společnosti Alvogen CEE, čímž sloučila dva přední podniky na výrobu generických a volně prodejných léků v regionu střední a východní Evropy. Tato akvizice je odrazem úspěchu a velké ctižádosti růst a šířit obchodní působení společnosti.

„Zentivě bylo ctí obdržet tuto prestižní cenu a uznání. Sloučením společností Alvogen a Zentiva v regionu střední a východní Evropy vznikla nová velmoc na poli generických, originálních i volně prodejných léků. Nový spojený tým je talentovaný, rychlý a má ambice vyvíjet a rozšiřovat výrobu vlastních produktů, a zároveň navazovat strategická partnerství s předními společnostmi, které chtějí spolupracovat se Zentivou jako s důvěryhodným a výkonným obchodním partnerem,” komentoval ocenění Nick Haggar, výkonný ředitel společnosti Zentiva.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail