Kontaktní čočky nově v nabídce e-shopu Lékárna.cz

Od září zařadila Lékárna.cz do své nabídky také kontaktní čočky. Plánuje sázet na kvalitu od renomovaných značek a světových výrobců a vlastní odborné zázemí.

„Kontaktní čočky považujeme za kompenzační pomůcky pro korekci určitých očních vad. Proto jsme nabídku kvalitních a moderních čoček světových výrobců úzce propojili na naše odborníky – zákazník si může kdykoli v průběhu svého nákupu vyžádat asistenci nebo radu přes chatovou službu,“ zdůrazňuje Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárna.cz.

Lékárna.cz v souladu se svou strategií širokého výběru produktů na jednom místě rozšířila sortiment nejen o samotné čočky, ale i o kompletní příslušenství roztoků, pouzder, dezinfekcí a poradenství. Tímto konceptem, v němž propojí kvalitu, šíři nabídky a odbornou podporu, se chce odlišit od ostatních e-shopů. Její zákazník tak má i v on-line prostředí kromě dobře popsaných produktů po ruce kdykoli lehce dosažitelného odborníka s dostatkem času na vyřešení jeho případných potíží nebo nejasností v rozsahu, v jakém potřebuje. Právě na tom staví Lékárna.cz ambici být do roka lídrem v prodeji kontaktních čoček na internetu. „První prodejní čísla ukazují, že máme dobře našlápnuto,“ dodává K. Klodner.

Lékárna.cz v kategorii kontaktních čoček vsadila na moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky s vysokou propustností kyslíku pro různě citlivé oči pro jednodenní i kontinuální nošení. Zákazníky chce oslovit také komplexní nabídkou všeho potřebného, dobrou cenou a rychlým dodáním.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail