Biotechnologická společnost Vertex se stala členem AIFP
Zdroj foto: vrtx.com

Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) letos již potřetí rozšiřuje řady svých členů. Novým členem oborové asociace se stala mezinárodní biotechnologická společnost Vertex Pharmaceuticals, která se zaměřuje na vývoj, výrobu a distribuci inovativních léčivých přípravků pro pacienty s život ohrožujícími chorobami.

„Jsem rád, že po přidruženém členství se biotechnologická společnost Vertex rozhodla stát se řádným členem Asociace inovativního farmaceutického průmyslu. Vertex je progresivní originální farmaceutickou firmou se sídlem v americkém Bostonu, jejíž inovativní léčivé přípravky pomáhají pacientům s vážnými chorobami prožít lepší život,“ uvádí Mgr. Jakub Dvořáček, MHA, LL.M. výkonný ředitel AIFP a dodává: „Společnost Vertex se vstupem do naší asociace přidává ke společenství inovativních firem, které dokážou vyvinout a přivést na trh nové, moderní léčivé přípravky. Zavazuje se také k dodržování přísných etických pravidel stanovených Etickým kodexem AIFP.“

„Vertex Pharmaceuticals investuje značnou část svých prostředků v klinickém vývoji léků do léčby vzácných a život ohrožujících onemocnění, a tak neustále usiluje o zlepšení života pacientů a jejich rodin. Úzce spolupracujeme s předními vědci, lékaři a odborníky v oblasti veřejného zdraví. Naší vizí je přinášet pacientům se závažnými nemocemi efektivní léčbu a prodloužení a zlepšení života,“ uvádí Michal Burger, Senior Commercial Manager Czech Republic.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail