Pilulka.cz spustila první PilulkaBox
Foto zdroj: Pilulka.cz

Internetová lékárna Pilulka.cz nabízí svým zákazníkům nový způsob vyzvednutí zboží. V Praze spustila první PilulkaBox – úschovnu zásilek, která umožňuje automatické vyzvednutí objednávky bez obsluhy. 

První PilulkaBox zákazníci naleznou v Pilulka lékárně na Senovážném náměstí v centru Prahy. „Doručení objednávky prostřednictvím PilulkaBoxu nabízí zákazníkům řadu výhod, zejména rychlejší vyzvednutí bez front a čekání. Jakmile je zásilka připravena k odběru, obdrží zákazník SMS zprávu s informací o vyzvednutí a kódem, který při vyzvednutí zadá na displeji boxu,“ říká Tomáš Záruba, produktový ředitel Pilulka.cz.

„Boxy chceme umísťovat primárně v našich více než 150 lékárnách po celém Česku, aby měl zákazník možnost využít jak on-line služby, tak nezastupitelnou roli lékárníka v oblasti poradenství. Autonomní výdej objednaného zboží je dlouhodobě naší vizí a očekáváme, že jednou bude obdobným zařízením vybavena většina našich kamenných lékáren. Už samotnou návštěvou Pilulka lékáren chceme demonstrovat zákazníkům moderní a digitální lékárenství. PilulkaBox navíc rozšiřuje šíři sortimentu lékárny více jak třicetkrát. Boxy naopak nechceme umísťovat do exteriéru s nevhodnými teplotními podmínkami pro náš sortiment,“ říká Martin Kasa, spolumajitel Pilulka.cz.

„Pracujeme také na propojení PilulkaBoxu a samořiditelného vozidla, které zásilky doručí až k zákazníkům úplně samo. Budoucnost retailu je v on-line objednání a bezobslužném doručení v kombinaci s vysoce odborným poradenstvím zákazníkům. Nový koncept chceme představit na každoroční Pilulka konferenci pro naše obchodní partnery,“ doplňuje Martin Kasa.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail