Pilulka.cz eviduje zvýšený zájem o roušky

Od pondělí 27. července platí v Praze a dalších regionech povinnost nošení roušek mimo jiné v lékárnách. Společnost Pilulka.cz je připravena na zvýšenou poptávku, navyšuje zásoby nejžádanějšího zboží a léčiv a vyzývá zákazníky k dodržování bezpečnostních pravidel. 

„Poslední týden jsme opět zaznamenali zvýšený zájem pacientů nejen o roušky a ústenky, ale také o antibakteriální gely a mýdla nebo o doplňky stravy na podporu imunity. Očekáváme, že poptávka ještě více poroste, proto pravidelně doplňujeme skladové zásoby, abychom byli připraveni,“ říká Martin Kasa, spolumajitel Pilulky.

Přes 150 kamenných Pilulka lékáren navštíví denně přes padesát tisíc pacientů. Skupina Pilulka vybízí k dodržování bezpečnostních pravidel nejen v hlavním městě, ale také v ostatních regionech. „Zdravotničtí pracovníci včetně lékárníků patří mezi ty, kteří v boji s nákazou stojí v první linii. Prosíme o ohleduplnost a respektování bezpečnostních opatření. V lékárnách zavádíme obdobná bezpečnostní opatření, jaká byla v březnu a dubnu s cílem chránit zdraví jak občanů, tak lékárníků,“ dodává Martin Kasa.

Zájem o “covid“ zboží stoupl také v největší české zásilkové lékárně Pilulka.cz, v níž denně evidují stovky objednávek na roušky a ústenky, což je oproti předchozím týdnům více než stoprocentní nárůst. Momentálně má Pilulka.cz všechny klíčové položky skladem a je schopna ihned expedovat objednávky zákazníkům. V Praze jako jediná on-line lékárna s doručením dokonce už od 60 minut od objednání.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail