Hartmann – Rico zavádí novou službu s názvem Home

V reakci na aktuální koronavirovou infekci, kvůli níž jsou ohroženi mimo jiné senioři, se firma Hartmann – Rico snaží najít řešení, které jim ulehčí získání inkontinenčních pomůcek. V průběhu května spustila novou službu Home, v jejímž rámci zajistí dovoz inkontinenčních pomůcek značky MoliCare na poukaz až domů.

Snadný a rychlý rozvoz inkontinenčních pomůcek MoliCare je hlavním cílem a benefitem nové služby Hartmann Home. Jedná se o novinku, která současně souvisí s kontinuální snahou o inovaci služeb jmenované společnosti. Zákazníci se tak nemusejí obtěžovat sháněním pomůcek či nošením těžkých balíků a na jejich dodání čekají v pohodlí domova.

„O krok dál pro zdraví – to je naše motto, které se snažíme soustavně naplňovat. Proto se snažíme i tímto krokem jít vstříc lidem, kteří jsou aktuálně jednou z nejohroženějších skupin,“ říká Bohumil Staněk, manažer digitální a E-commerce divize Hartmann – Rico a dodává: „Pacienti nemusí udělat ani krok z pohodlí a bezpečí svého domova, čímž významně eliminují případnou nákazu jakýmikoliv viry.“

Nabízená služba se vztahuje na inkontinenční pomůcky a pro všechny stupně inkontinence. K dispozici bude lidem, kteří mají pomůcky značky MoliCare plně hrazeny pojišťovnami.

K úhradě pomůcek je určen běžný Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku, který dostávají pacienti od svého lékaře. Poukaz bude nutné zasílat poštou v předplacené obálce, kterou pacienti najdou v objednávce. Pacienti tak nejdříve dostanou zboží a až poté zašlou poukaz.

Více informací o nabízené službě včetně jednoduchého postupu, jak služby využít, lze nalézt na www.lekarnahartmann.cz/hartmannhome.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail