Magistra lékárny se opět zapojily do charitativní akce
Při předávání šeku zprava Petra Plánková, marketingová manažerka Mamma HELP, Mgr. Jana Drexlerová, ředitelka Mamma HELP, PharmDr. Renata Michaličková, ředitelka lékáren Pharmacentrum, Ing. Kamila Peremská, marketingová manažerka Magistra lékáren. Zdroj foto: Magistra

Koncem ledna předali zástupci Magistra lékáren šek na částku 50 tisíc korun nadaci Mamma Help. Finanční podpora vzešla z loňské charitativní akce s názvem Růžový říjen.

Magistra lékárny se spolu s lékárnami Pharmacentrum zapojily do charitativní akce Růžový říjen, který je celosvětovým měsícem boje proti rakovině prsu. Exkluzivně v lékárnách Magistra a Pharmacentrum se v rámci akce Zastavte se prodávala limitovaná edice speciálního „růžového“ čaje na imunitu. Po celý loňský říjen byl čaj k dostání ve jmenovaných lékárnách, a zákazníci tak mohli jeho koupí podpořit nadaci Mamma Help, která pomáhá onkologicky nemocným pacientům a jejich blízkým.

Celkem se prodalo 5000 balení čaje a Magistra lékárny spolu s lékárnami Pharmacentrum tak mohly díky této netradiční formě přispět nadaci Mamma Help částkou 50 000 Kč.

Také samotní zaměstnanci centrály Magistra se rozhodli přispět na dobrou věc a loni v prosinci vybrali částku než 4000 korun, kterou věnovali rodině Toničky postižené Rettovým syndromem.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail