Léky až domů bude Rohlik.cz rozvážet i v Brně

Spolupráce on-line prodejce potravin Rohlik.cz a lékárenského řetězce Benu má za sebou roční provoz v Praze. Společnosti se rozhodly expandovat a nabídnout rozvážku také zákazníkům v Brně. Ti si tak mohou společně s potravinami a dalšími běžnými produkty objednat i volně prodejné léky, doplňky stravy, dermokosmetiku a další lékárenský sortiment.

„Za necelé dva měsíce zavedení služby v Brně registrujeme velký zájem o lékárenské produkty. V současné době si přes e-shop Rohlik.cz objedná léky a další sortiment přibližně každý desátý zákazník. Do jednoho roku by se mohl počet objednávek minimálně zdvojnásobit,“ řekl Michal Macourek, ředitel e-commerce lékáren Benu.

Propracovaná logistika s největší nabídkou kvalitních potravin a velká moderní síť lékárenského sortimentu jsou označovány za největší výhody propojení Rohlik.cz a lékáren Benu. „Stačí, když si zákazník léky objedná prostřednictvím e-shopu lékárny Benu na internetové stránce Rohlik.cz/lekarna a nechá si je dovézt společně se svým nákupem. Vše mu dorazí už do 120 minut od objednání,“ vysvětluje Olin Novák, komerční ředitel Rohlik.cz.

V minulém roce objednávali zákazníci v Praze z lékárenské nabídky Benu prostřednictvím internetové stránky Rohlik.cz/lekarna nejvíce dermokosmetiku a volně prodejné léky. Během podzimu se pak výrazně zvýšil prodej vitaminů, přípravků na léčbu rýmu a posílení imunity. „O toto zboží je nyní s ohledem na zimní sezonu největší zájem také v Brně. Na obou skladech máme přes 2100 produktů. Jedná se hlavně o volně prodejné léky, doplňky stravy, zdravotnické prostředky a potřeby, veterinární produkty, dermokosmetiku a léčivé čaje,“ uvedl Michal Macourek.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail