Internetová lékárna Pilulka.cz očekává rekordní tržby

Skupina lékáren Pilulka, která působí na českém, slovenském a rumunském trhu, očekává během letošní vánoční sezóny rekordní tržby. Oproti loňskému roku výrazně posílila skladové zásoby a rozšířila služby pro zákazníky. 

„Na vánoční sezonu, která je nejsilnějším obdobím roku, se připravujeme napříč všemi odděleními již od léta. Začátek sezony u nás přichází v první polovině listopadu, to je před Black Friday, a vrcholí ve druhé polovině prosince, kdy zákazníci nakupují poslední vánoční dárky. Nejsilnější den z pohledu tržeb bude patrně 11. prosinec. Jen za tento den očekáváme až osm tisíc objednávek a tržby okolo 10 milionů korun. Díky našim více než 130 kamenným Pilulka lékárnám očekáváme sezonní nápor i v naší kamenné síti a velké množství rezervací z internetu,“ říká Kateřina Schotliová z Pilulka.cz

Pro zákazníky letos Pilulka.cz připravila rozsáhlý rozcestník www.pilulka.cz/tipy-na-darky, kde doporučuje, co vybrat svým blízkým. Mezi nejčastěji nakupované vánoční dárky v tomto e-shopu patří zejména dárkové kazety, doplňky stravy pro seniory, kosmetika, parfémy a elektronika z řady péče o tělo (elektrické zubní kartáčky, holicí strojky nebo epilátory). Každoročně se velké oblibě těší také vánoční čajové kolekce, které zákazníci nakupují nejen pro své babičky a dědečky.

K očekávaným obratům pomůže také výrazné rozšíření skladových zásob – Pilulka.cz totiž před několika týdny otevřela největší zásilkovou lékárnu v České republice. Díky ploše 3500 m² nabídne svým zákazníkům výrazně širší skladové zásoby a rychlejší expedici objednávek.

Další benefit pro zákazníky je posílení vlastní dopravy Pilulka Auto, kterou Pilulka.cz spustila již v roce 2016, a díky které mohou mít zákazníci z Prahy a blízkého okolí svou objednávku doručenou již v den objednání. „Od 23. listopadu budeme nově spouštět sobotní provoz Pilulka Auta – zákazníci tak mohou své objednávky obdržet i o víkendu. Zároveň posilujeme zákaznickou linku, která bude ve všední dny k dispozici o hodinu déle (do 19:00) a v období vánoční sezony i v sobotu od 8:00 do 13:00,“ dodává Tomáš Záruba, ředitel produktu Pilulka.cz.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail