Pět lékáren Benu podle nového konceptu

Lékárny Benu pokračují v zavádění nového konceptu. Letos již bylo otevřeno celkem pět lékáren v novém hávu – vedle dvou brněnských pak další v teplickém OC Galerie, na pražském Chodově a na Vypichu v ulici Bělohorská.

Jako první podle nového konceptu byla letos v lednu zprovozněna Benu Lékárna v pražském obchodním centru Westfield. Vedle designového interiéru s důrazem na otevřenost k zákazníkům přináší nový koncept také interaktivní prvky, odborné služby v oblasti dermokosmetiky, prostory pro soukromé konzultace nebo pohled do laboratoře. Jednou z novinek konceptu je využití interaktivních tabulí, na kterých zákazníci najdou klíčové informace o nabízených produktech. Samozřejmostí je otevřený či samoobslužný prodej. Volně prodejné přípravky tedy nejsou uzamčené ve vitrínách ani jinak zahrazené.
Zákazníci mohou v nových lékárnách využít i nadstandardní služby v oblasti prevence, ve vybraných pobočkách si mohou domluvit soukromé konzultace v oddělené místnosti, kde jim vyškolení lékárníci poradí ohledně onemocnění diabetem, změří hladinu cukru v krvi (screening diabetu), nebo zkontrolují lékárničku, popíší užívané léky a odhalí případné nebezpečné interakce. Termín si mohou zájemci domluvit osobně, telefonicky či on-line.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail