Pilulka.cz slaví šest let působení na trhu

Před šesti lety přijala Pilulka.cz od zákazníka svou první objednávku. Koncem letošního června pak zaznamenala registrovaného zákazníka s pořadovým číslem milion.

V rámci oslav 6. narozenin připravila Pilulka.cz pro své zákazníky řadu aktivit. Do půlky července jezdila Pilulka Auta, která rozvážejí expresně zboží a léky pacientům, obvázaná slavnostní mašlí a na všechny zákazníky čekalo malé překvapení. „Dále probíhá soutěž o řadu slev na nákup na Pilulka.cz a v neposlední řadě dostane několik desítek věrných zákazníků dárkový balíček od Pilulky,“ shrnuje aktivity oslav Kateřina Schotliová, manažerka komunikace Pilulka.

Pilulka za šest let působení na on-line trhu přinesla zákazníkům řadu unikátních služeb. Je stále jedinou lékárnou v ČR, která v rámci služby Pilulka Auto provozuje vlastní přepravu zboží a léků, a to již od 60 minut od objednání. Pilulka jako první e-shop v ČR nabídla platbu Apple Pay v rámci své mobilní aplikace, kterou spustila též jako první tuzemská on-line lékárna již v roce 2017.

Rok 2018 uzavřela skupina Pilulka s tržbami 1,07 miliardy korun a v roce 2019 společnost plánuje tržby okolo 1,4 miliardy korun. Mimo provoz vlastních Pilulka Lékáren společnost provozuje franchise koncept Pilulka Partner Lékárna, který tržbami též přesahuje miliardu korun.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail