O čem si můžete přečíst v časopisu Pharma Profit 28/2019?

V rozhovoru v rámci rubriky Tváří v tvář Ing. Jan Rohrbacher, MBA, výkonný ředitel Alliance Healthcare Czech Republic, vysvětlil, jakým způsobem coby distributoři léčiv přistupují k ověřování jejich pravosti. Kromě toho také vyjádřil svůj názor k případnému výdeji léků na předpis přes lékárenské e-shopy a podrobněji popsal plány ohledně podpory Alphega lékárníků.

Ocenění Nejdůvěryhodnější značka na lékárenském trhu 2019 je věnováno hned několik stran časopisu. Nechybí na nich nejen kompletní výsledky jmenovaného projektu, ale ani popis šetření, z něhož nejdůvěryhodnější značky vzešly, a bohatá obrazová galerie.

V rubrice Žena ve farmacii je tentokrát představena Mgr. Andrea Vaníčková, zakladatelka, spolumajitelka a PR & marketing director společnosti La BiOrganica, která sice začínala v advokacii, ale nakonec ji opustila. Svého kroku nelituje, protože dnes se věnuje práci, která ji uspokojuje.

Poděbradská lékárna Na Kolonádě, o které je řeč v rubrice Lékárna při cestě, byla založena v roce 1936 a od roku 2015 patří do sítě Pilulka a je ukázkou symbiózy tradice a moderního lékárenství. Její vedoucí v článku mimo jiné přibližuje, jaká je skladba klientů v této typické lázeňské lékárně a o jaký sortiment mají největší zájem.

Pravidelná rubrika Monitor trhu se věnuje lékárenské kategorii, která bývá nejčastěji nazvána On a ona. Vedle přehledu novinek v jednotlivých segmentech této kategorie jsou v článku zmapovány i spotřebitelské nákupní zvyklosti, které jsou s ohledem na choulostivost některých intimních problémů mnohdy velmi specifické.

Na vývoj kategorie opalovací kosmetiky je zaměřen článek v rubrice Pharma sezona, v němž nechybí popis aktuálních novinek na trhu. Jeho součástí jsou i exkluzivní výsledky dubnového průzkumu společností Nielsen a ATOZ Marketing Services, který se mimo jiné zabýval i nákupními zvyklostmi spotřebitelů.

Součástí časopisu Pharma Profit je tentokrát i vložená tradiční příloha, v níž najdete to nejdůležitější, co zaznělo a bylo k vidění na březnovém kongresu Pharma Profit v Praze.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail