Začaly Benu Dny slunce

Ve čtvrtek 9. května byl odstartován 5. ročník osvětové akce Dny slunce, kdy je možné si v Benu lékárnách nechat bezplatně vyšetřit kožní znaménka. Akce poběží na 38 místech po celé České republice do poloviny letošního července.

Benu lékárny pořádají osvětovou akci Dny slunce každý rok. Během ní odborní lékaři bezplatně vyšetřují zájemcům kožní znaménka. Za poslední čtyři roky dorazilo na akci přes 14 tisíc návštěvníků, u kterých bylo odhaleno 150 melanomů a více než 1600 návštěvníků odešlo s doporučením na odstranění jiného podezřelého znaménka či kožního nálezu. I to je důkaz, že prevence má smysl a je na místě změny na kůži nepodceňovat.

Akce bude probíhat po celé České republice celkem na 38 místech až do 12. července, a to ve vybraných obchodních centrech, Benu lékárnách a rovněž v Benu Academiích. Seznam jednotlivých míst a termíny konání lze nalézt na webové adrese https://www.benu.cz/benu-dny-slunce.

Přímo na stáncích mají lidé také možnost využít odborné konzultace s dermoporadkyní, která jim poradí s výběrem vhodného opalovacího přípravku. Ve dnech konání akce mohou zákazníci využít až 30% slevu na opalovací krémy přímo v lékárnách.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail