Na trhu je nová pokračovací kojenecká výživa

Na český a slovenský trh byla tento měsíc uvedena nová pokračovací kojenecká výživa BEBA Comfort 2 HM-O z prémiové řady BEBA Comfort. Výrobce uvádí, že unikátní složení tohoto produktu spočívá v obsahu oligosacharidů 2´FL s identickou strukturou s těmi v mateřském mléce. BEBA Comfort 2 HM-O tak obsahuje všechny osvědčené složky po vzoru mateřského mléka.

Prémiová kojenecká výživa BEBA Comfort 2 HM-O, kterou na trh uvedla společnost Nestlé, je určená pro děti od 6. měsíců. Obsahuje oligosacharid 2´FL, který má strukturu identickou s oligosacharidy v mateřském mléce. HMO jsou oligosacharidy přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Jedná se o bioaktivní složku, která stojí za podporou imunitních funkcí dítěte. Ta je tvořena složenými cukry, tedy oligosacharidy. Právě tato bioaktivní složka je třetí nejpočetnější a nejdůležitější složkou mateřského mléka. Nejhojnějším oligosacharidem HMO je 2´fukosyllaktóza neboli 2´FL. HMO ve střevech stimulují růst zdravé střevní mikroflóry, blokují průnik a rozmnožování patogenů, posilují funkce střevní bariéry, a tím chrání organismus před škodlivými patogeny a posilují přirozenou imunitu dítěte.

Dále obsahuje bílkovinu Optipro, která se získává speciálním procesem s cílem přiblížit se co nejvíce mateřskému mléku. Složení této prémiové kojenecké výživy je také obohaceno o probiotické baktérie Lactobacillus reuteri, které se přirozeně nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí. Složení produktu přirozeně posiluje imunitní systém kojenců a podporuje jejich zdravý růst a vývoj.

Prémiová řada kojeneckých výživ je balená do 100% recyklovatelných plechovek, kde je odměrka uložená v odděleném prostoru. Průhledné víčko umožňuje vidět, kolik prášku v plechovce zbývá.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail