Slavkovská prádelna s novým názvem Elis Cleanroom

Po akvizici společnosti Berendsen skupinou Elis v září 2017 dochází k přejmenování ultračistých prádelen na nově vytvořenou značku Elis Cleanroom. V České republice se přejmenování dotkne pobočky společnosti Elis ve Slavkově u Brna, kde doposud specializovaná prádelna poskytující služby pro čisté prostory vystupovala pod svým původním názvem SNDI.

Ve slavkovském Elis Cleanroomu se provádí dekontaminace oděvů v třídě čistoty ISO 5 s veškerými příslušnými kvalifikacemi čistých prostor postupů a zařízení dle požadavků GMP (Good Manufacturing Practices – Správná výrobní praxe SVP). Ultračisté oděvy, jež jsou dekontaminované a sterilizované podle nejpřísnějších certifikačních standardů, jsou dodávány zákazníkům působícím například ve farmaceutickém průmyslu, zdravotnických zařízeních, ale také ve výrobě elektrotechniky, optických zařízení a nástrojů, v nanotechnologiích a dalších.

Služby cleanroomu jsou poskytovány takřka čtyřem tisícovkám zákazníků ze 17 zemí Evropy a Latinské Ameriky – kromě České republiky také například Slovenska, Německa a Maďarska.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail