Ohlédnutí za jubilejním kongresem Pharma Profit

Ve čtvrtek 28. března se v Aquapalace Hotelu Prague v Čestlicích konal jubilejní 10. kongres Pharma Profit. Přinášíme stručnou rekapitulaci toho, jak kongresový den probíhal včetně několika zajímavých čísel.

Kongresu se zúčastnilo 290 odborníků z farmaceutického trhu, 35 partnerů a vystoupilo na něm 16 řečníků. Jedinečný program, který zahrnoval osm přednášek plus tradiční panelovou diskusi na velmi aktuální téma ověřování pravosti léčiv, probíhal dopoledne v jednom sále, odpoledne pak byl rozdělen do dvou sekcí. V rámci celoživotního vzdělávání byl pro lékárníky ohodnocen 11 body.

Posledním bodem programu byla tradiční a opět bohatá tombola, ale účastníci měli možnost i v průběhu dne získat zajímavé dárky. Protože šlo o 10. kongres, nechyběl na něm dort, který byl třípatrový a vážil 27 kilogramů. Během dne se také uskutečnily dvě autogramiády. Dopoledne podepisoval svou knihu Neztraťte motivaci v době blahobytu mentální kouč, hokejový trenér a psycholog Marian Jelínek, večer pak proběhla autogramiáda knih lektora etikety Ladislava Špačka.

Z kongresových vystoupení byla účastníky tradičně vysoce ceněna společná prezentace PharmDr. Jany Matuškové a Mgr. Libora Štajera. Jako nejlepší pak byla hodnocena přednáška PhDr. Mariana Jelínka.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail