Vánoční nadílka i z lékárenského trhu

Štědrý den se kvapem blíží a do různých vánočních akcí, soutěží a speciálních nabídek se zapojili i farmaceutičtí výrobci a provozovatelé lékárenských e-shopů.

Právě vrcholí vánoční soutěž o šest stavebnic Lego, kterou již v listopadu vyhlásila společnost Walmark. Stačí nakoupit jakékoliv balení Marťánků a na formulář na webových stránkách společnosti vyplnit správnou odpověď na otázku: V kterém roce se Marťánci poprvé objevili na trhu? Pro ty, kteří si nejsou odpovědí jisti, připravila společnost nápovědu v podobě videa z historie firmy Walmark.

Naděluje také Dr. Max, který připravil adventní nabídku pro své věrné klienty. Na každý týden jsou připravené tipy na vánoční dárky z lékárny za výhodné ceny.

Také Lékárna.cz si připravila speciální vánoční akci s názvem Do křupava vypečené Vánoce, v jejímž rámci nachystala pro své zákazníky „voňavé slevy, sladkou dopravu zdarma a tisíce dárků, na kterých si opravdu pošmáknete“ a avizuje, že zákazníci mají možnost si „upéct výhru“. Když totiž kliknou na odkaz „upéct výhru“, mají možnost si vybrat z tří perníčků představujících tři různé výhry. K vybrané výhře obdrží zákazník slevový kód, který může využít až do půlnoci následujícího dne. Kdo bude mít štěstí, může si upéct hlavní výhru dne – poukaz na nákup v hodnotě 1000 Kč s platností do 31. 12. 2018.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail