Na trh přichází nová řada Uriage Age Protect

Lékárny Dr. Max obohacují portfolio dermokosmetiky značky Uriage o novou řadu Age Protect. Tato kompletní řada produktů péče o pleť je založená na patentovaném principu ochrany proti negativnímu vlivu modrého světla.

Základem přípravků značky Uriage je pramen termální vody Uriage z francouzských Alp, který je známý již 75 let a který vyvěrá přímo v srdci lázeňského městečka Uriage-les-Bains. Své regenerační účinky má díky jedinečnému obsahu minerálů a stopových prvků. Unikátní složení vody termálního pramene Uriage vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

Za vývojem nové řady, která je právě nyní uváděna na trh, stojí skutečnost, že v průměru trávíme šest hodin denně před obrazovkou nebo monitorem. Tím se modré světlo stává jedním z hlavních vnějších faktorů zodpovědných za stárnutí pokožky. Přípravky Uriage Age Protect – ochrana proti modrému světlu jsou založeny na systému využívajícím účinků retinolu, kyseliny hyaluronové a rostlinných výtažků, které omezují působení vnějších škodlivých faktorů a pomáhají bojovat proti známkám stárnutí pleti.

Součástí nové řady jsou Multifunkční krém a Multifunkční krém s SPF 30, které jsou vhodné pro normální a suchou pleť, a Multifunkční lehký krém určený pro pleť normální a smíšenou. Dále obsahuje Multifunkční krém na oční kontury a Multifunkční intenzivní sérum. Pro noční ošetření pleti jsou pak určeny Multifunkční noční detoxikační krém a Multifunkční noční peelingový krém.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail