Olympionik David Svoboda tváří nové řady od Hartmannu

Společnost Hartmann – Rico uvádí na trh značkové výrobky Cosmos Active. Jsou určené hlavně pro sportovce a přinášejí účinné řešení typických sportovních poranění. Pomáhají uvolnit svaly, stabilizovat klouby a ulevují od akutní bolesti. Tváří této řady výrobků je David Svoboda, držitel zlaté medaile v moderním pětiboji z olympijských her v Londýně 2012.

Cosmos Active je řada značkových výrobků pro rychlé a účinné řešení typických sportovních poranění a pro prevenci potíží. Obsahuje produkty používané vrcholovými sportovci a jejich fyzioterapeuty. „Dnešní společnost je stále aktivnější, tlačí se na zdravý životní styl a dostatek pohybu. Hartmann – Rico tento trend svými výrobky dlouhodobě podporuje. Proto vznikla řada Cosmos Active,“ říká Luděk Ogoun, brand manager jmenované společnosti.

Tvář značky Cosmos Active David Svoboda, vítěz letních her v Londýně v moderním pětiboji, oceňuje spolupráci se značkou: „Asi jako každý sportovec jsem zvyklý používat širokou škálu kinesiotejpů, různých druhů ochranných náplastí, hřejivých nebo chladivých mastí apod. Spojení s touto značkou se ke mně hodí, je úplně přirozené, a protože jsou tyto výrobky prvotřídní kvality, tak mi vlastně i trochu lichotí.“

Nová řada obsahuje kineziologickou tejpovací pásku, která je určena pro zpevnění svalů, kloubů a šlach při zvýšené pohybové aktivitě. Páska je prodyšná, voděodolná, ale zároveň neomezuje pohyb. Ke zmírnění bolesti lze využít chladivý gel a hřejivý krém. Chladivý gel ulevuje od bolesti po fyzické námaze či tupých traumatech, jako jsou modřiny či natažené svaly. Slouží také jako prevence před bolavými svaly či pro případy zranění způsobených přetížením, jako jsou například natažené svaly či tendinitida. Hřejivý krém zajistí naopak intenzivní a dlouhotrvající pocit tepla, zároveň zvlhčuje a vyživuje. Součástí uvedené řady jsou také dva typy gelových polštářků. Samochladicí polštářek slouží pro okamžité ošetření podvrtnutí, natažených šlach a svalů a různé typy otoků. Opakovaně použitelný polštářek je určen na terapii chladem i teplem. Studená pomáhá při akutních zánětech kloubů a svalů, tupých poraněních, ale i při bolesti zubů nebo hmyzích bodnutích. Teplá terapie polštářkem podporuje lokální krevní oběh a uvolňuje napětí. Jako první pomoc pro rychlou úlevu od bolesti slouží ledový sprej. Poskytuje úlevu při pohmoždění, nataženém svalu nebo při podvrtnutém kloubu.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail