Emmanuelle Valentinová vede Sanofi ČR a SR

Novou vedoucí manažerkou pobočky farmaceutické skupiny Sanofi v Česku a na Slovensku se stala Emmanuelle Valentinová. Současně zůstane také ředitelkou GenMed Central Europe, divize Sanofi General Medicines pro střední Evropu.

Ve své úloze vedoucí manažerky Sanofi Česká republika a Slovensko bude Emmanuelle Valentinová řídit externí a interní program One Sanofi se zaměřením zejména na strategii pro vnější vztahy, zjednodušení fungování společnosti a řízení talentů. Tuto agendu bude řídit společně s manažerským týmem společnosti Sanofi CZ&SK, kterému bude předsedat.

Emmanuelle Valentinová absolvovala IESEG Business School v Lille a účastnila se vzdělávacích programů v IMD a ESSEC – konkrétně programu Příprava žen pro členství v představenstvech společností. Svou pracovní kariéru začala v roce 1989 v oddělení výzkumu trhu společnosti v Merck. V roce 1991 přešla do společnosti CEGEDIM a v roce 1996 nastoupila do společnosti Sanofi Pasteur. Od té doby získala profesní zkušenosti v různých oblastech marketingu, obchodu, financí a distribuce ve francouzské pobočce Sanofi i v její centrále. Zde spolupracovala na různých projektech zaměřených na řízení změn a transformaci společnosti.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail