Česká asociace farmaceutických firem má nové představenstvo

Od dubna je představenstvo České asociace farmaceutických firem (ČAFF) v novém složení. Předsedou představenstva byl zvolen Juan Carlos Conde, ředitel Teva Pharmaceuticals CR, který zastával funkci místopředsedy, a novou místopředsedkyní je Soňa Porubská, ředitelka společnosti Zentiva.

„Rád bych poděkoval všem kolegům za důvěru, kterou do mě vkládají a věřím, že svými zkušenostmi a znalostmi přispěji k využití potenciálu generických a biosimilárních léků pro systém zdravotnictví v České republice, a tím zvýšení dostupnosti léků pro pacienty,“ řekl Juan Carlos Conde, předseda představenstva ČAFF.

Michal Krejsta ukončil svoje působení ve společnosti Omega Pharma, a rezignoval tak na pozici předsedy představenstva k 28. 3. 2018. Dan Furrer z důvodu ukončení působení ve společnosti Mylan Pharmaceuticals rezignoval na členství v představenstvu ČAFF k 27. 2. 2018. Vzhledem k uvedeným personálním změnám představenstvo kooptovalo dva nové členy, a to Jozefa Belčíka (Mylan Pharmaceuticals) a Martina Bolceka (Gedeon Richter).

Nové složení představenstva ČAFF:

  • Předseda představenstva: Juan Carlos Conde (Teva Pharmaceuticals CR)
  • Místopředsedkyně: Soňa Porubská (Zentiva)
  • Členové: Jozef Belčík (Mylan Pharmaceuticals), Martin Bolcek (Gedeon Richter), Miloslav Dvořák (Adamed Czech Republic), Eduard Hájek (Angelini Pharma Česká republika), Jiří Hanzlík (Sandoz), Renata Horká (Stada), Vojtěch Mészáros (Egis Praha)
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail