Lékárna.cz zabodovala v soutěži e-shopů

Již podeváté vyhlásil internetový nákupní rádce Heureka.cz soutěž ShopRoku, v níž stejně jako v předchozích ročnících rozhodli reální zákazníci a odborná porota o tom, které z internetových obchodů zvítězí v kategoriích nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shop českého internetu za rok 2017.

Výsledky soutěže byly vyhlášeny v březnu tohoto roku. Absolutním vítězem jmenované soutěže se už podruhé stal internetový obchod s parfémy Notino.cz, který zvítězil v kategorii Cena kvality. Nejvíce hlasů od internetových uživatelů dostal e-shop Onlineshop.cz, který vyhrál v Ceně popularity. Cenu Heureky získal od odborné poroty internetový obchod Mixit.

První místo v kategorii Cena kvality: zdraví soutěže ShopRoku 2017 obsadila internetová Lékárna.cz, druhé pak získal e-shop Benu.cz a třetí příčka připadla Klubu zdraví Walmark.

„Vítězství nás těší o to více, že je oceněním nové verze webu, který jsme spustili loni v létě. Navíc jsme se posunuli z loňské bronzové pozice na první příčku,“ komentuje výsledky e-shopu Lékárna.cz její výkonný ředitel Karel Klodner.

Nová platforma Lékárny.cz získala ocenění už loni v listopadu, kdy obsadila druhé místo v soutěži Český košík 2017.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail