Zentiva je ve svém oboru nejlepším zaměstnavatelem v ČR

Vyhlášení výsledků soutěže Top Zaměstnavatelé 2018 nahrávalo velkým firmám. V anketě hlasovalo 10 724 studentů ve 12 kategoriích, kteří zvolili 60 neprestižnějších zaměstnavatelů roku 2018. Cílem každoročně pořádané soutěže je poskytovat studentům před ukončením studia informace o společnostech, které jsou považovány za nejlepší zaměstnavatele.

V segmentu zdravotní péče a farmacie potřetí v řadě zvítězila Zentiva. Vyhlášeny byly také speciální kategorie vycházející z preferencí studentů s nejlepšími studijními výsledky. Budoucí lékaři a farmaceuti z řad studentů udělili ve své kategorii Farmaceut & Lékař nejvíce hlasů opět Zentivě.

Z výsledků vyplývá, že společnost Zentiva je považována za prestižního zaměstnavatele ve farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví. „Dnešní doba je velmi těžká pro získání kvalitních a loajálních zaměstnanců. Najít motivované zaměstnance, kteří už od svých studií chtějí pracovat právě jen v té vaší firmě, je pro firmy velká výhra, která se v budoucnu zúročí,“ řekla Andrea Patočková, marketingová manažerka GfK CZ&SK.

Výsledky kategorie Farmacie & Zdravotnictví:

  1. Zentiva
  2. Fakultní nemocnice v Motole
  3. Bayer
  4. AGEL
  5. Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Speciální kategorie:

Farmaceut & Lékař – Zentiva

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail