Alphega lékárníci oslavili deset let na trhu

Deset let od založení Alphega lékáren na den přesně se sešlo takřka 200 Alphega lékárníků. Během jednodenního setkání, které se konalo 25. 1. 2018 v Mikulově, společně zavzpomínali na své začátky a oslavili nejeden úspěch.

Rozvoj sítě z původních 10 členů po současných 270 komentoval Alphega manažer Jaroslav Kozák, obchodní strategii se věnoval Alphega Commercial manažer Pavel Jinoch a rozvoji marketingových a reklamních služeb marketingový manažer František Řiský a specialistka komunikace Alena Uhlířová. Závěrečného slova se ujal Jan Rohrbacher, výkonný ředitel společnosti Alliance Healthcare, která se o rozvoj Alphega lékáren zasloužila.

Přednášky všem přítomným ukázaly, jak velký kus za oněch deset let Alphega lékárny ušly. Z malé skupiny nezávislých lékárníku se stala početná, konkurenceschopná síť se silným zázemím a stabilní členskou základnou.

Slavnostní den vyvrcholil galavečeří, na které nechyběl ani slavnostní přípitek, narozeninový dort a vyhlášení a ocenění nejlepších Alphega lékárníků. O večerní zábavu se postaralo legendární duo Těžkej Pokondr, na nějž navázala ochutnávka vín ve vinném sklípku za doprovodu místní cimbálové hudby.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail