Dr. Max upravil výhody ve svém klientském programu

Každý držitel Karty výhod Dr. Max může od ledna čerpat všechny výhody klientského programu této lékárny. Dosud měli všichni nárok na výhody z akční letákové nabídky, zatímco slevu až 50 % z doplatku na předepisované léky mohli donedávna využívat jen senioři, zdravotně hendikepovaní, děti a váleční veteráni. Nově mají na tuto slevu nárok i klienti od patnácti do šedesáti let.

„Program se stává přehlednější a potom – přijde-li pacient s receptem na lék, pak to znamená, že je nemocný a potřebuje pomoc. Takovým klientům musíme vycházet přednostně vstříc,“ řekl generální ředitel sítě Dr. Max Daniel Horák.

Poskytnutí slevy lze ověřit okamžitě během výdeje v lékárně, protože je uvedena na účtence, případně na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, kde jsou uvedeny výše doplatků.

Klientský program Dr.Max se zásadně změnil před třemi lety, kdy sleva z doplatku jako klíčový benefit zmíněné sítě lékáren vystřídala kompenzaci za třicetikorunový regulační poplatek. Tato změna byla spojena i s přeregistrací klientů a výdejem nového typu karty. Za zmíněné období dosáhl počet držitelů Karty výhod Dr. Max čísla 2 680 000 a jen za minulý rok přibylo 300 000 nových členů věrnostního programu. To z něj činí patrně nejúspěšnější věrnostní systém v ČR.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail